מיתוג עסקי

מיתוג עסקי מתייחס לצורה בה ייתפס אובייקט כמו מוצר או חברה מסוימת על ידי הציבור. מיתוג המבוסס על אסטרטגיה נכונה ונבונה יכול ליצור בידול ולייחד חברה מסוימת על פני מתחרותיה ולסייע להצלחתה השיווקית הן בטווח הקרוב והן בטווח הרחוק.

להתרשמות מתיק עבודות מתחום המיתוג לחץ כאן

מיתוג מהווה חלק חשוב ומשמעותי בתהליך צמיחה של עסק מכל סוג, תחום ובכל סדר גודל.
באמצעות מיתוג עסקי נכון ניתן למשוך את קהלי הלקוחות הפוטנציאלים, לייצר נאמנות למוצרים או השירותים אותו העסק מציע ולעיתים גם להרחיב את העסק הן בקנה מידה מקומי והן בקנה מידה בינלאומי.

בכדי שמיתוג ישיג את כל מטרותיו ישנה חשיבות שהוא יתבצע בסיוע של אנשי מקצוע החיים ונושמים עיצוב ומיתוג, יודעים לזהות את הרעיון העומד מאחורי העסק, את קהל היעד אליו הוא פונה ואת שאיפותיהם ורצונותיהם של בעלי העסק.

מיתוג עסקי – העסק שלך הוא העסק שלנו
בניית מיתוג עסקי לפירמה, מצריכה אסטרטגיה שיווקית שהושקעה בה מחשבה, לצורך כך ישנה חשיבות להבין לעומק את הפירמה, את יתרונותיה וחסרונותיה, את המתחרים שלה ואת ההזדמנות העסקיות הקיימות עבורה.

מיתוג עסקי צריך "לגעת" בלקוח הפוטנציאלי, לעורר בו צורך ולגרום לו להתעניין ולעשות צעד בדרך למוצר או לשרות של אותה הפירמה. מיתוג עסקי נכון, ידע כיצד לעורר אצל הלקוח רגשות חיוביים כלפי המוצר ואף ליצור אצלו נאמנות. הרות

תהליך בניית מותג – דברים טובים קורים בשלבים
תהליך בניית מותג מורכב ממספר שלבים. כאשר השלב הראשון יהיה להכיר לעומק את העסק ואת בעליו. להבין מה הרצונות, השאיפות והציפיות של בעל העסק לגבי תהליך המיתוג ולגבי עתיד העסק וההבנה מי הוא קהל היעד, מי הם המתחרים וכדומה.
השלב הבא יהיה לתכנן את האסטרטגיה המתאימה בהתבסס על הנתונים שהתקבלו בשלב ההבנה והמחקר. ולאחר מכן כמובן יהיה לבנות את המיתוג בפועל, בהתבסס על הנתונים שנאספו תוך גמישות מחשבתית ויצירתית בתהליך.

בסטודיו "מישמיש-דיזיין" מתמחים בזיהוי הפרמטרים החשובים למיתוג העסק, הצוות היצירתי והמוכשר של הסטודיו מעניק ליווי אישי ללקוחות בכל שלבי בניית המותג, תוך שיתופו המלא בכל התהליך.

בכדי לאפשר לעצמכם לפתח ציפיות (ולהיות רגועים בידיעה שעם סטודיו מישמיש דיזיין הם ימומשו), מוזמנים להתרשם מתיק העבודות.

להתרשמות מתיק עבודות מתחום המיתוג לחץ כאן

לייעוץ מיתוגי – השאירו פרטים!

רוצה עיצוב מקצועי ומדוייק לצרכיך? פני/ה אלינו עכשיו

תפריט נגישות