ספר מותג

בכדי שמותג יענה על הדרישות ממנו ויממש את כל מטרותיו ישנה חשיבות לשמירה על אחידות, עקביות וחוקיות מסוימת בכל הליכי יצירת המותג והעבודה עליו.
ספר מותג כשמו, מספר את סיפור המותג – המונח "ספר מותג" מתייחס לשורת חוקים והנחיות המיועדים להסביר באופן פרטני כיצד מותג מסוים עובד.

קיום של ספר מותג מאפשר לכל עובדי החברה להבין לעומק את המותג ולשמור על עקביות בעבודה עליו, גם במידה ותהיה תחלופה בצוות העובדים על המותג.

ספר מותג כולל מגוון רחב של אלמנטים ויזואליים, הגדרות ומידע אשר יכול לסייע משמעותית לעובדים ולבעלי המותג להיזכר באלמנטים השונים המרכיבים אותו בכל עת בה יחפצו.

בסטודיו "מישמיש-דיזיין" מתמחים ביצירה ופיתוח של ספר מותג אשר יסייע לכל הנחשפים אליו להבין לעומק את המותג, את השפה שלו ואת מה שעומד מאחוריו.

כל מה שנכלל בספר מותג
ספר מותג כולל פרמטרים ומידע חזותי רב לגבי המותג ובן היתר הוא יכלול: פרטים לגבי סגנון המותג ואופיו, דוגמאות ויזואליות של טיפולים שונים בלוגו – כולל "עשה" ו"אל תעשה", מערכת צבעי המותג, גופנים שונים בהם משתמשים בטקסטים של המותג, עיצובים של כרטיסי ביקור, ניירת משרדית, ברושורים שונים ועוד.
במקרים רבים ספר המותג יהיה אף מפורט יותר ויכלול פרמטרים נוספים כמו: עמוד הבית של אתר האינטרנט, גרידים, כללים שונים לגבי מערכות שילוט ופרטים נוספים אשר יסייעו לבעל המותג לוודא שכל ההיבטים של המותג ברורים ומתועדים בצורה נכונה.
כאן חשוב לציין שאותו "ספר מותג" יכול לצאת רק לאחר שעבודת המיתוג הושלמה ותועדה באופן מלא.

הכול כתוב בספר
סטודיו "מישמיש-דיזיין" מתמחה בתרגום צרכי העסק ובעליו לכלים מיתוגיים, זאת באמצעות קשת שירותים הכוללת בין היתר: הענקת שפה גרפית-עיצובית, ע"י יצירת לוגו, עיצוב כרטיס ביקור וניירת משרדית, עיצוב ברושורים/קטלוגים, עיצוב והקמת ביתנים, עיצוב ובניית אתרי אינטרנט ועוד..
כחלק מהליך הליווי של הלקוח בכל תהליך המיתוג, החברה מציעה גם פיתוח ובניית ספר מיתוג מקצועי, זמין ואיכותי אשר יכול לשמש את בעלי החברה למשך שנים ארוכות ולהוות ככלי משמעותי בהדרכת עובדי החברה וגורמים חיצוניים אשר יעבדו על המותג במהלך הדרך.

חיפושים פופולארים: ספר מותג מחיר, עלות ספר מותג, תמחור ספר מותג, עיצוב ספר מותג, בניית ספר מותג, ספר מותג לחברות, עיצוב ספר מותג מקצועי, מה זה ספר מותג,

רוצה עיצוב מקצועי ומדוייק לצרכיך? פני/ה אלינו עכשיו

תפריט נגישות