עיצוב שיווקי

בכדי שלקוחות פוטנציאלים יבחינו בקיומו של עסק מסוים, יביעו ענין במה שיש לו להציע עבורם ויהפכו ללקוחות בפועל, ישנה חשיבות רבה להשקיע בעיצוב שיווקי.

הקפדה על עיצוב נכון של אתר האינטרנט, כרטיס הביקור, ניוזלטרים וכלים שיווקיים נוספים בעלי ממד ויזואלי, תשפיע בצורה משמעותית על הדרך בה ייתפס העסק על ידי קהל הלקוחות, על הרושם שהוא ישאיר עליהם ועל בידולו ממתחריו.

מהסיבות הללו, קיימת חשיבות לבחור סטודיו לעיצוב אשר שם דגש על הנושא השיווקי ועל מיתוגו של העסק – זאת בכדי לא לגרום למצב בו העיצוב אומנם נראה יפה ומרשים ויזואלית אך אינו משרת את מטרות העסק ואת צרכי בעליו.

סטודיו "מישמיש-דיזיין" מתמחה בעיצוב שיווקי, זאת בכדי שהלקוח יוכל ליהנות ממימוש מלוא הפוטנציאל השיווקי הטמון בעיצוב לצורך משיכת קהל היעד ויצירת הנעה לפעולה.

עיצוב כמעביר אווירה
אז נכון שלכל אדם יש טעם משלו ולקלוע לטעמם של כולם זאת משימה בלתי אפשרית. אך יחד עם זאת, מעצבים בעלי ניסיון יודעים איך לגרום לעיצוב לשדר אווירה מסוימת, להעביר מסר וליצור נוכחות ובכך גם לקלוע לטעמו של חלק גדול מקהל היעד הפוטנציאלי של אותו בית עסק.

בסטודיו "מישמיש-דיזיין" ניגשים לתכנון עבודת העיצוב רק לאחר שהמעצב ערך היכרות מעמיקה עם העסק תוך דגש על נתונים רלוונטים שונים כגון – מהו יעוד המוצר או השירות של העסק, מי קהל היעד, מי המתחרים בתחום ומה המיתוג והאווירה הכללית שבעל העסק מעוניין להעביר לקהל היעד שלו. בהסתמך על כל הנתונים הללו מתחילה עבודת העיצוב תוך שיתופו המלא של הלקוח בתהליכיה.

עיצוב עם מחשבה
בעת עבודת עיצוב נלקחות החלטות רבות לגבי אלמנטים שונים כמו: צבעים, פונטים וכדומה. כאשר הדגש מושם על עיצוב שיווקי ההחלטות צריכות להיות לא רק אסטטיות, אלא גם לשרת את העסק.

בסטודיו "מישמיש-דיזיין" מעניקים ללקוחות קשת שירותים רחבה תוך דגש על מיתוג העסק בצורה נכונה ועל עיצוב שיווקי. כך שכל ההחלטות, גם האומנותיות וגם הפונקציונליות נלקחות תוך ראיית העסק וחשיבה של מספר צעדים קדימה לגבי האופן בו הוא ייתפס על ידי קהל היעד שלו.

רוצה עיצוב מקצועי ומדוייק לצרכיך? פני/ה אלינו עכשיו

תפריט נגישות